    PRZETWORNIK CZĘSTOTLIWOŚCI - INWERTOR 1Faza 2.2kW GD10-2R2G-S2-B
    PRZETWORNIK CZĘSTOTLIWOŚCI-INWERTER 1FAZA 2.2KW GD10-2R2G-S2-B
    Kod produktu:
    13935
    OEM:
    Stawka podatkowa
    22 %
    Cena bez VAT:
    Cena z VAT:
    Ref:
    2
    DODAJ DO KOSZYKA
    Opis:
    Inwertery częstotliwości z naszej oferty mogą być jednofazowe (230V) lub trójfazowe (400V), są bardzo niezawodne i dopracowane. Dzięki funkcjom lub programom, które oferuje inwerter częstotliwości, możemy również odwrócić kierunek obrotów. Obudowa przetwornika częstotliwości ma przygotowane otwory do montażu i zawiera aktywne chłodzenie z wentylatorem (z wyjątkiem 1Faza 0.75kW GD10-0R7G-S2-B, który ma pasywne chłodzenie z żeber ALU). Przetwornik częstotliwości zapewnia nam wyświetlacz, przez który uzyskujemy, wprowadzamy i ustawiamy dane robocze, które są kontrolowane przez przyciski na samym panelu sterującym.
    W naszej ofercie mamy przetworniki częstotliwości od 0.75kW. Dostępne inwertery częstotliwości z kontrolą wektorową.
    Dostawca:
    Polska
    Zwrot lub wymiana:
    14 dni
    Waga produktu:
    1.70 kg
    Gwarancja:
    6 miesięcy
    moc:
    2.2 kW