    1.1KW-ELEKTRISKAIS MOTORS MYT 80 2-2_2720RPM 1FAZE KĀJAS+PRIORBNICE-B3B5
    Produkta kods:
    12760
    OEM:
    Nodokļu likme
    22 %
    Cena bez PVN:
    Cena ar PVN:
    Ref:
    1
    Pievienot grozam
    Apraksts:​
    1. solis, kā izvēlēties atbilstošo elektrisko motoru no visām tirgū piedāvātajām variācijām, ir vispirms noteikt, vai mums nepieciešami vienfāzes elektriskie motori (230V) vai trifāzes elektriskie motori (400V). Ja mūs interesē koksnes zāģēšana, mēs izvēlamies elektriskos motorus apļveida zāģiem, bet mums jābūt uzmanīgiem starp vienfāzes elektriskajiem motoriem apļveida zāģiem (230V)  un trifāzes elektriskajiem motoriem apļveida zāģiem (400V).
    - Vienfāzes elektriskie motori ar flangu B3 ir klasiskie elektriskie motori ar kājām, ar spriegumu 230V.
    Trifāzes elektriskie motori ar flangu B3 ir klasiskie elektriskie motori ar kājām, ar spriegumu 400V.
    - Elektriskos motorus apļveida zāģiem var arī izvēlēties starp vienfāzes 230V vai trifāzes 400V.
    3. solis mēs izvēlamies vēlamo elektriskā motora jaudu, kas mūsu piedāvājumā svārstās no 0.18 kW līdz 315 kW.
    Piegādātājs:
    Polija
    modelis:
    MYT 80 2-2
    Atgriešana vai apmaiņa:
    14 dienas
    apgriezieni:
    2720 1/min
    elektriskā strāva:
    6.73 A
    Korpuss:
    alumīnijs
    Kondensatora parametri:
    35 μF / 450 V
    elektriskā spriegums:
    230 V
    produkta svars:
    11.3 kg
    Garantija:
    1 gads
    vārpstas diametrs:
    19 mm
    jauda:
    1.1 kW