    0.55KW-ELEKTRINIS VARIKLIS MYT 80 1-4_1370RPM 1FAZĖS KOJOS+PRIEKINĖS
    Produkto kodas:
    12767
    OEM:
    Mokesčių tarifas
    22 %
    Kaina be PVM:
    Kaina su PVM:
    Ref:
    14
    PRIDĖTI Į KREPŠELĮ
    Aprašymas:​
    1 žingsnis, kaip pasirinkti tinkamą elektrinį variklį iš visų rinkoje siūlomų variantų, pirmiausia reikia nustatyti, ar mums reikia vienfazinių elektrinių variklių (230V) ar trifazinių elektrinių variklių (400V). Jei mus domina medienos pjovimas, pasirenkame elektrinius variklius apvaliems pjūklams, tačiau turime būti atsargūs tarp vienfazinių elektrinių variklių apvaliems pjūklams (230V)  ir trifazinių elektrinių variklių apvaliems pjūklams (400V).
    - Vienfaziai elektriniai varikliai su flanšu B3 yra klasikiniai elektriniai varikliai su kojomis, su 230V įtampa.
    Trifaziai elektriniai varikliai su flanšu B3 yra klasikiniai elektriniai varikliai su kojomis, su 400V įtampa.
    - Taip pat galime pasirinkti elektrinius variklius apvaliems pjūklams tarp vienfazinių 230V arba trifazinių 400V.
    3 žingsnis mes pasirenkame norimą elektrinio variklio galią, kuri mūsų pasiūloje svyruoja nuo 0.18 kW iki 315 kW.
    Tiekėjas:
    Lenkija
    modelis:
    MYT 80 1-4
    Grąžinimas arba keitimas:
    14 dienų
    Sukimai:
    1370 1/min
    elektrinė srovė:
    4.17 A
    Korpusas:
    aliuminis
    Kondensatoriaus parametrai:
    20 μF / 450 V
    elektrinė įtampa:
    230 V
    Produkto svoris:
    9.7 kg
    Garantija:
    1 metai
    Veleno skersmuo:
    19 mm
    galia:
    0.55 kW