    FREKVENCIAVÁLTÓ-INVERTER 3Fázis 2.2kW GD10-2R2G-4-B
    FREKVENCIA ÁTALAKÍTÓ-INVERTER 3 fázisú 2,2kW GD10-2R2G-4-B
    Kód:
    13938
    OEM:
    Adó mértéke
    22 %
    Ár áfa nélkül:
    Ár áfával:
    Ref:
    5
    KOSÁRBA
    Leírás:
    A kínálatunkban található frekvencia átalakítók lehetnek egyfázisú (230V) vagy háromfázisú (400V), nagyon megbízhatóak és kifinomultak. A frekvencia átalakító által kínált funkciókkal vagy programokkal a forgásirány is megfordítható. A frekvencia átalakító háza előkészített lyukakkal rendelkezik a telepítéshez, és aktív hűtést tartalmaz ventilátorral (kivéve az 1Fázis 0.75kW GD10-0R7G-S2-B-t, amely passzív hűtéssel rendelkezik ALU bordákkal). A frekvencia átalakító egy kijelzőt biztosít, amelyen keresztül adatokat kapunk, adunk meg és állítunk be a működéshez, amelyeket a vezérlőpanelen található gombokkal irányítunk.
    Kínálatunkban 0.75kW-tól kezdődő frekvencia átalakítók találhatók. Elérhetőek vektorvezérlésű frekvencia átalakítók.
    Szállító:
    Lengyelország
    Visszatérés vagy csere:
    14 nap
    Termék súlya:
    1.70 kg
    Garancia:
    6 hónap
    készlet tartalmaz:
    2.2 kW