    FREKVENCIA ÁTALAKÍTÓ-INVERTER 1Fázis 2.2kW GD10-2R2G-S2-B
    FREKVENCIAVÁLTÓ-INVERTER 1Fázis 2.2kW GD10-2R2G-S2-B
    Kód:
    13935
    OEM:
    Adó mértéke
    22 %
    Ár áfa nélkül:
    Ár áfával:
    Ref:
    2
    KOSÁRBA
    Leírás:
    A kínálatunkban található frekvencia inverterek lehetnek egyfázisú (230V) vagy háromfázisú (400V), nagyon megbízhatóak és kifinomultak. A frekvencia inverter által kínált funkciókkal vagy programokkal a forgásirány is megfordítható. A frekvenciaváltó háza előkészített lyukakkal rendelkezik a telepítéshez, és aktív hűtéssel rendelkezik ventilátorral (kivéve az 1Fázis 0.75kW GD10-0R7G-S2-B-t, amely passzív hűtéssel rendelkezik ALU bordákkal). A frekvenciaváltó egy kijelzőt biztosít, amelyen keresztül megkapjuk, beírjuk és beállítjuk a működési adatokat, amelyeket a vezérlőpanelen található gombokkal irányítunk.
    Kínálatunkban frekvenciaváltók találhatók 0.75kW-tól. Elérhető vektorkontrollal rendelkező frekvencia inverterek.
    Szállító:
    Lengyelország
    Visszatérés vagy csere:
    14 nap
    Termék súlya:
    1.70 kg
    Garancia:
    6 hónap
    készlet tartalmaz:
    2.2 kW