    TRAKTOR GEARKASSE - 1:1.85 (80HK-60KW) HUN-HAN
    TRAKTOR REDUCER - 1:1.85 (80HK-60kW) HUN-HAN
    Produktkode:
    13810
    OEM:
    Moms sats
    22 %
    Pris uden moms:
    Pris med moms:
    Ref:
    1
    TILFØJ TIL KURV
    Beskrivelse:
    Leverandør:
    Italien
    Returnering eller ombytning:
    14 dage
    Dimensioner (d/b/h):
    140 x 180 x 225 mm
    Produktvægt:
    23.90 kg
    Garanti:
    6 måneder
    Load:
    80 HK (60 kW)